תפוח הגה

זה יאפשר לאפל לבנות מכונית אוטונומית לחלוטין ללא הגה. שבב הרכב של אפל הוא הרכיב המתקדם ביותר שפותח בבית אפל והוא מורכב בעיקר ממעבדים עצביים המסוגלים לעבד את הבינה המלאכותית הנדרשת לנהיגה אוטונומית. נראה שאפל שואפת לנהיגה אוטונומית מלאה והיא כל כך בטוחה בטכנולוגיה שלה שהיא בונה מכונית ללא הגה או דוושות.

עם התמקדות ב"נהיגה ללא ידיים" אוטונומית לחלוטין, למכונית אפל לא יהיו הגה או דוושות. דווח כי כעת אפל תתמקד ביצירת מכונית שתיסע בעצמה ללא התערבות אנושית. על פי הדיווחים, אפל מחויבת לבנות רכב אוטונומי לחלוטין.

אם כבר מדברים על זה

בטיחות תהיה דאגה מרכזית בעת פיתוח מכונית אוטונומית מלאה, וזו הסיבה שאפל שוכרת מהנדסים כדי לבדוק ולפתח את תכונות הבטיחות של מערכת הנהיגה שלה. לפי הדיווח, החברה שואפת ליצור מכונית עם "הגנה חזקה יותר מאשר טסלה ו-Waymo". על פי הדיווח, החברה מתכננת לבדוק את השבב בצי רכבי המבחן שלה בקליפורניה ובסופו של דבר שואפת לספק "הגנה גדולה יותר מאשר טסלה וויימו".

גורמן כינה את השבב "הרכיב המתקדם ביותר" שנוצר אי פעם עבור הפרויקט

מארק גורמן מבלומברג מדווח כי מקורות המכירים את עבודתה של אפל קאר אומרים כי החברה מתמקדת בבניית מכונית בעלת נהיגה עצמית מלאה ופועלת להאיץ את פיתוחה. מכונית אפל היא אחת השמועות העיקשות ביותר סביב חברת קופרטינו, אך לפי דיווח חדש, נראה שפיתוח המכוניות סוף סוף תופס תאוצה. נראה שלפחות אחד מהחזונות המוקדמים של ג'וני אייבס עבור אפל קאר עשוי להפוך למציאות, שכן דיווחים חדשים טוענים שפרויקט המכוניות השאפתני של אפל מתמקד כעת אך ורק ביצירת נהיגה אוטונומית מלאה.

זה לא סוד שאפל עובדת על טכנולוגיית רכב חשמלי

ושהחברה עשויה להשיק טכנולוגיה משלה בעתיד הקרוב. ידוע כי אפל עובדת על טכנולוגיית רכב חשמלי, והחברה עשויה להשיק EV משלה בעתיד הקרוב. על פי הדיווחים, אפל מאיצה את פיתוח המכונית החשמלית שלה, מכוונת לשנת 2025 כתאריך שחרור אפשרי, וכעת מקווה להפוך אותה לאוטונומית מלאה.

לפי השמועות אפל מחפשת שותפים שיעזרו לבנות את המכונית האוטונומית שלה

ועכשיו מקור הציע שלמכונית אפל לא יהיה הגה. לפי הדיווח, אפל מחויבת לנהיגה אוטונומית מלאה, כל כך בטוחה בטכנולוגיה שלה שהיא מעצבת מכונית ללא הגה או דוושות נהג. לפי בלומברג, המכונית החשמלית האוטונומית של אפל לא תהיה בעלת הגה או דוושות. "מכונית אפל" אוטונומית לחלוטין שכנראה לא תהיה לה הגה יכולה להיות מתחרה רצינית לטסלה ויצרניות מכוניות חשמליות אחרות, לפי אנליסטים של רכב במורגן סטנלי.

תחת הנהגתו

החברה מקווה כעת לא רק לשחרר מכונית חשמלית, אלא גם להפוך את הגרסה הראשונה לנהיגה עצמית מלאה, כך דיווח בלומברג, וציטט אנשים שמכירים את הנושא. הוא זה שהחליט להתמקד במכונית שיכולה לנוע לגמרי לבד, לפי בלומברג. על פי דיווח שפורסם לאחרונה מבלומברג, האסטרטג קווין לינץ' החליט לנטוש את התוכניות למכוניות עם יכולות נהיגה עצמית מוגבלת, ובמקום זאת להתמקד במכוניות אפל שאינן דורשות התערבות נהגים. כמו בכל דיווח עדכני של בלומברג, ראש המערכות קווין לינץ' החליט לבטל את התוכניות לייצור מכוניות עם יכולות נהיגה עצמית מינימלית ובמקום זאת להתמקד במכוניות אפל שאינן דורשות התערבות נהגים.

אפל "ממקדת מחדש" את הפרויקט במכוניות לנהיגה עצמית

משהו שיצרניות רכב אחרות לא הצליחו להשיג. למעשה, התוכניות החדשות של אפל הן כל כך שאפתניות עד שבלומברג מדווחת כי כעת החברה שואפת לפתח מכונית ללא הגה או דוושות ועם מערכת אינפורמציה דמוית אייפד במרכז תא הנוסעים. למעשה, התוכניות החדשות של אפל כל כך נועזות עד שבבלומברג אומרים שהחברה שואפת כעת לבנות מכונית ללא הגה או דוושות ועם מערכת מידע בידור דמוית אייפד באמצע תא הנוסעים. כעת בלומברג מדווחת שאפל שמה לעצמה מטרה גדולה עוד יותר ורוצה להפוך את המכונית הראשונה שלה לאוטונומית לחלוטין, ללא הגה או דוושות.

צוות הרכב של אפל גם שם דגש רב על תכונות בטיחות, עם תוכניות ליצור הגנות חזקות עוד יותר ממה שטסלה ו-Waymo עבדו עליה, כולל מערכות גיבוי שכבות שיכולות להיכנס כדי לצמצם כשלים פוטנציאליים.

באופן מעניין

דו"ח חדש של מארק גורמן מבלומברג מציע שזה יכול להיות בדיוק הכיוון שאפל הולכת אליו: מכונית אוטונומית שתהיה אוטונומית ולא תזדקק לבקרות נהיגה קונבנציונליות. על פי הדיווח, בדיקות דרכים של מכונית אפל עם מעבד חדש עשויות להתחיל בקרוב.

למידע נוסף על תפוח הגה יש לבקר ב- xn——wpene7bcdfomr6gzaue.co.il

Similar Posts